Carolina Herrera 212 Sexy Women

Відкласти
Порівняти
Артикул:2775
2 490 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Carolina Herrera 212 Sexy Women тестер Carolina Herrera 212 Sexy Women      

Вільна, незалежна і сильна, нескінченно сексуальна і впевнена в собі. Усі ці слова про вас? У такому разі вам необхідний унікальний парфум, вишуканий і несхожий на всі інші. І, здається, у нас є для вас щось особливе - це Carolina Herrera 212 Sexy.

 

Неймовірне поєднання стійких і свіжих квіткових та цитрусових акордів опанує вами та сп'янить. Початкові ноти в цій пісні ароматів - стиглий мандарин, рожевий перець і бергамот. Слідом за ними плавно включаються ноти "серця" - ніжний персик і солодка цукрова вата. І підводить підсумок м'яка ваніль і білий мускус.

 

З парфумованою водою Carolina Herrera 212 Sexy ви завжди будете на крок попереду і на щабель вище за всіх суперниць і конкурентів. А чоловіки, які відчули цей запах, завжди будуть біля ваших ніг.

 

Дата випуску: 2004

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, який не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускають у так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектують кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   бергамот, мандарин, рожевий перець

Конечная нота    —   білий мускус, ваніль, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок