Dolce & Gabbana L "Eau The One (Дольче і Габбана Лью Зе Ван)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1562
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Dolce & Gabbana L'Eau The One (Дольче і Габбана Лью Зе Ван)

Туалетна вода для жінок Dolce & Gabbana L`Eau The One (Дольче Габбана Лью Зе Ван) - спокусливий і ненав'язливий парфум для розкішних і романтичних дівчат.

 

Шикарну новинку представили Dоlce аnd Gabbana - аромат L`Eau The Оne для тієї жінки, яку непросто підкорити і зачарувати.

 

Ніжніша і легша версія The One - L`Eau The Оne створена для жінки, яка звикла відчувати себе завжди в центрі уваги і бути справжньою примадонною. У цьому ароматі по-новому звучать нотки освіжаючого бергамота і соковитих сонячних відтінків тропічних фруктів, створюючи неймовірне поєднання пристрасті та елегантності.

 

Dolce & Gabbana L`Eau The One (Дольче Габбана Лью Зе Ван) занурює в квіткові хмари та сяючі промені, особливі відтінки надає вкраплення чуттєвих спецій. Власниця цього аромату не залишиться непоміченою: вона промениста і чарівна, і вона така єдина!

 

Солодкувата і надзвичайно легка фруктова новинка від Dоlce аnd Gabbanаnа свіжіша, ніжніша, але така, що не втратила особливої спокусливості, варіація улюбленого оригінального аромату. L`Eau The Оne (Лью Зе Ван від Дольче Габбана) - парфум для тієї, хто бажає бути єдиною і неповторною.

Начальная нота    —   бергамот, мандарин, тангерін

Конечная нота    —   амбра, ваніль, дубовий мох, єгипетський ветивер, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок