Agent Provocateur eau de Parfum (Агент Провокатор еу де Парфум)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1585
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Agent Provocateur eau de Parfum - це парфумована вода для жінок, що володіє яскравим, привабливим і насиченим ароматом. Парфуми занурять Вас в атмосферу сексуальності, подарують відчуття неперевершеності та краси навколишнього світу. Парфумери створили цей аромат для впевнених стильних жінок, які не бояться своїх бажань і сміливо йдуть до своєї мрії. Водночас композиція дає змогу не втрачати жіночності та привабливості. Парфуми поєднали в собі, на перший погляд, протилежні речі: лідерство, любов до влади, пристрасть, звабу і непередбачуваність. Безумовно, це провокація. Парфуми саме такого типу мають елегантність і таємничість.

 

Жінка, яка відчула запах Агент Провокатор еу де Парфум, опиниться в обіймах чарівного світу здійснення таємних бажань і кохання. Усе в цьому ароматі свідчить про його оригінальність: парфум поміщений у порцеляновий флакон овальної форми кольору дикої троянди. Зовнішнє оформлення нагадує яйце, яке традиційно символізує життя, продовження роду і піднесені почуття.

 

У "серці" аромату - індійський шафран, марокканська троянда, французька магнолія і єгипетський жасмин. Базові ноти складають магічне поєднання амбри, ветівера і тваринного мускусу. Це робить життя яскравим і повноцінним.

Начальная нота    —   індійський сандал, магнолія, квіткові акорди

Конечная нота    —   амбра, кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок