Angel Schlesser Essential for Men

Відкласти
Порівняти
Артикул:1598
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Angel Schlesser Essential for Men (Ангел Шлессер Ессеншіал)

Angel Schlesser Essential - рішуче чоловічий аромат, свіжий і пряний, розроблений дизайнером Ангел Шлессер (Іспанія). Він відомий насамперед як дизайнер одягу для чоловіків, що використовує строгі, елегантні лінії і відродив популярність класичних кроїв. Його парфум - це яскравість, сила, енергія, і саме такі чоловіки вибирають Angel Schlesser Essential.

 Аромат має власний характер, з напрочуд приємною фруктово-квітковою композицією, він дуже сучасний, відповідний і для молодих, і для чоловіків у віці. Він вдихне у вас життєву силу, додасть бадьорості і залишиться протягом усього дня, поступово розкриваючись і граючи все новими фарбами. Ласі нотки кориці, кави і бобів тонка надають запаху чуттєвості, спокусливості, це справжнє свято для нюху. Композицію складав Альберто Морільяс, змішуючи деревні та фруктові аромати, і приправляючи їх запахом спецій. Спочатку відчувається запах яблука з бергамотом, потім починає розкриватися серце аромату - мускус, і залишається легкий шлейф деревної нотки. У продажу парфум з'явився з 2006 року, на російському ринку в 2007 році. Тож у нас був час, щоб спробувати й оцінити іспанську розробку. Angel Schlesser Essential призначений для сучасного світу, для чоловіків, які стежать за своєю зовнішністю. Як правило, вони знають, для чого потрібні запонки, сплять у піжамі і вдома носять халат, можливо, навіть шовковий. І легкий штрих у вигляді улюбленого парфуму доповнює образ, робить його гармонійним і цілісним.

Варто окремо розповісти про флакон, його дизайн розроблявся спеціально для цього виду парфумів, щоб відповідати і його особливостям, і поєднуватися з характером власника. Суворий, лаконічний вигляд флакона - чорний колір, чіткі лінії - роблять його привабливим для молодих, повних сил і енергії, сексуальних чоловіків. Angel Schlesser Essential перебуває в переліку найкращих чоловічих ароматів, і стане чудовим подарунком для друга, чоловіка або колеги. Стійкість запаху гарантована виробником, протягом усього дня буде відчуватися легкий, ненав'язливий флер Ангел Шлессер. Головне - не переборщити з улюбленими парфумами.

Начальная нота    —   бергамот, зелене яблуко

Конечная нота    —   боби тонка, кедр, шкіра, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок