Armand Basi In Blue (Арманд Баси Ін Блю)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1632
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Armand Basi In Blue (Арманд Басі Ін Блю)

Туалетна вода для чоловіків Armand Basi In Blue (Арманд Басі Ін Блю) зачаровує, стриманий і глибокий, допоможе створити неповторний імідж та індивідуальність.

 

Синій - повна протилежність червоного. На місце емоційності прийшла - стриманість почуттів, на місце барвистості - темні тони, на місце поверховості - справжня глибина пізнання.

 

Чоловіча туалетна вода Armand Basi In Blue (Арманд Басі Ін Блю) - це аромат для незалежного сучасного чоловіка, який знайшов своє місце в житті і знає своє призначення. Він відкритий до всього нового, він не боїться пробувати і помилятися, він не пливе за течією, а пірнає в саму глибину разом з ароматом In Blue. Початкові нотки - це мандарин, бергамот, грейпфрут, пряний кардамон. "Серце" аромату - лотос, перець, неролі, чорна смородина. Фінальні нотки - відтінки моху, пачулі та свіжої деревини. Тієї самої чистоти, що й повітря, тієї самої глибини та нескінченності, що й простори океану. Синій - колір моря, поєднання спокою і сили, ніжності і пристрасті. In Blue - створить пишність, яка тонко підкреслить індивідуальність і справжню красу твоєї душі.

Начальная нота    —   бергамот, грейпфрут, коріандр (кінза), мандарин

Конечная нота    —   дубовий мох, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок