Armani Acqua di Gioia (Армані Аква Ді Джіоя)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1648
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Armani Acqua di Gioia (Армані Аква Ді Джіоя)

Acqua di Gioia (Аква ді Джіоя) - благородний і напрочуд гармонійний аромат, що запрошує нас відчути свіжість морського бризу і теплоту тропічного лісу.

Аромат був створений для благородних і дивовижних жінок. У 2010 році була проведена лінія дамської парфумерії. Туалетну воду сімейства квіткові Giorgio Armani Acqua di Gioia радимо використовувати щодня.

У складі парфумів розкривається м'який м'ятний, лимонний і морський запах. Верхні нотки: жасмину, півонії та рожевого перцю. Кінцеві ноти: коричневий цукор, мускатний кедр. Трохи дикості, пристрасна сексуальність, дивовижна екзотика і легке колихання морського бризу - все це в стилі життя тієї, яка хоч раз спробує парфумерію від Giorgio Armani. Невагомий, витончений на вигляд флакончик із чорними літерами посередині схожий на сльозинку ранкової роси, що відкриває витончене, багате поєднання пряного букета. 

На жіночому тілі парфуми відкриваються в новому смаку: спокусливих стосунків і ніжності, гостроти пекучого перцю, освіжаючої м'яти.

Купуючи туалетну воду, будьте готові постійно перебувати в гармонії з тропічним лісом і навколишньою природою.

Купити туалетну воду Giorgio Armani Acqua di Gioia - значить стати вільною і сильною духом жінкою, яка єдина з навколишньою природою і перебуває в гармонії з собою.

Начальная нота    —   лимон, м'ята

Конечная нота    —   кедр, лабданум, цукор

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок