Armani Idole d’Armani

Відкласти
Порівняти
Артикул:1679
1 320 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Armani Idole d'Armani (Армані Ідол де Армані)

Idole d'Armani Eau De Parfum - аромат для ніжних і чутливих жінок від Giorgio Armani, які хвилюють і змушують частіше битися серця.

 

Idole d'Armani (Ідол Армані) - яскравий, чуттєвий аромат, неперевершене поєднання грації, краси та сили духу. Спроба наблизитися до ідеалу жіночності та віддати йому данину захоплення. Енергія парфумів Idole d'Armani (Ідол Армані) зливається з енергією жінки, яка ним користується. Аромат ніжно тане на шкірі, нічим не проявляючи свого власного характеру, але допомагаючи підкреслити сексуальність і чуттєвість, силу духу і внутрішню свободу ідеальної жінки. Створений парфумером Бруно Йовановичем прекрасний ароматичний образ утілює актриса Касія Смутняк. "Я вибрав Касію як обличчя рекламної кампанії для моїх нових парфумів, оскільки її свіжа та сучасна зовнішність поєднує в собі риси істинної жіночої чуттєвості та рідкісної краси з внутрішньою силою духу. Вона втілює собою образ жінки, створений Idole d'Armani", - пояснив свій вибір Джорджіо Армані.

 

Парфуми Idole d'Armani від Giorgio Armani являють собою прекрасний парфумерний витвір, створений для поціновувачів гарного смаку і яскравого образу. Чудовий і незабутній аромат Idole d'Armani від Giorgio Armani завоював визнання шанувальників у всьому світі.

Начальная нота    —   жасмин, рожеве дерево, шафран

Конечная нота    —   ветивер, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок