Azzaro Chrome (Аззаро Хром)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1702
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Azzaro Chrome (Аззаро Хром)

Azzaro Chrome (Аззаро Хром) - це сучасний, свіжий, цитрусовий, чоловічий аромат, що підходить для різних поколінь і став символом досконалості.

 

Чоловічий парфум Azzaro під назвою Chrоme (Аззаро хром) вже став символом досконалого аромату, який завоював визнання практично всіх представників сильної статі та підходить для різного віку.

 

"Смак у поєднанні зі скромністю є справжньою розкішшю", - говорив великий російський класик А.П. Чехов. Цей вислів можна сміливо віднести і до аромату Azzаro Chrоme, оскільки він воістину розкішний чоловічий парфум.    

 

Класичне поєднання терпкого бергамота, ніжного жасмину, мате і сандалу стали основою цього чоловічого аромату, але, незважаючи на це, загальна композиція парфумів Azzаro Chrоme цілком спокійна і стримана. Складається враження, що для того, щоб відчути Azzаro Chrоme, не потрібні органи нюху, він проникає одразу в серце і викликає масу позитивних емоцій. Але варто спробувати уважніше відчути легкий і повітряний аромат, як одразу стають зрозумілими складові цієї легендарної туалетної води для чоловіків, і всі ті емоції, які вони викликають, цілком зрозумілі.

Основою композиції Azzаro Chrоme послугували терпкі та різкі східні ноти - це бергамот та імбир, але ледь вловимий аромат плюща пом'якшує та врівноважує "пристрасну енергетику Сходу". Стійкість Azzаro Chrоme надає мох і ніжний жасмин, а ось нотки кардамону, мате і сандалового дерева надовго залишать спогад про володаря цих парфумів.  Закінчена композиція Azzаro Chrоme являє собою легкий і ненав'язливий аромат, що дарує відчуття сили, мужності та бездоганного стилю.

Начальная нота    —   ананас, бергамот, лимон, неролі

Конечная нота    —   боби тонка, дубовий мох, мускус, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок