Baldessarini Ambre (Балдессаріні Амбре)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1720
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Baldessarini Ambre (Балдессаріні Амбре)

Чоловічий парфум Baldessarini Ambre (Бальдессаріні Амбре) - елегантний і шляхетний аромат, який стане ідеальним доповненням досвідченого і успішного чоловіка.

 

Baldessarini Ambrе (Балдессаріні Амбре) - це абсолютно нове прочитання аромату Baldessarini від Hugo Boss. Baldessarini Ambrе ідеальний варіант для зрілих і серйозних чоловіків, які досягли в житті певного статусу і поваги оточуючих, які мають свою точку зору і не відступають від намічених цілей. Серцем аромату послугували легкі деревні нотки благородного дуба і запах дорогого віскі, на зміну яким приходять теплі та ніжні квітково-фруктові акорди.

 

Парфуми Baldessarini Ambrе стали справжнім відкриттям у світі парфумерної моди. Під час його створення вперше використали аромат справжнього благородного віскі. Напій для справжніх чоловіків послужив основою цього парфуму. Перші акорди ароматної композиції зіграло стигле і соковите яблуко, до якого додаються енергійні нотки південного мандарина і м'який і п'янкий аромат фіалки. Суцвіття солодкої ванілі та квітів амбри надають аромату стійкості, а деревні нотки дуба завершують композицію Baldessarini Ambrе.

 Розкішний, благородний і спокусливий аромат гідно оцінять упевнені, вільні та розкуті чоловіки, які спокійно й продумано йдуть до своєї мети, а парфум Baldessarinі Ambrе тільки допоможе додати сил і стійкості на їхньому шляху. Дизайн флакона парфумованої води Baldessarini Ambrе розроблений знаменитим французьким агентством Р5.


Начальная нота    —   червоне яблуко, мандарин

Конечная нота    —   амбра, ваніль, дуб, лабданум

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок