Christian Dior J`Adore (Крістіан Діор Жадор)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1559
1 290 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Christian Dior J'Adore (Крістіан Діор Жадор)

Енергійні та жіночні, культові парфуми Christian Dior J'adore (Крістіан Діор Жадор) гідні найпильнішої уваги. Це аромат для сучасної винахідливої спокусниці, він ідеально підкреслить її самовпевненість і чуттєвість.

Жінка, яка віддає перевагу аромату Christian Dior J`adore немов хоче заявити на весь світ про свою любов: до світу, до сонця, до всього прекрасного і світлого. Не дарма, аромат у перекладі з французької означає "Я обожнюю"! Ніжний квітковий аромат здатний передати всю теплоту почуттів, допомогти відчути себе коханою і бажаною.

Чарівний і вабливий Christian Dior J'adore (Крістіан Діор Жадор) можна вважати справжнім бестселером у світі парфумів. Ось уже понад десять років цей аромат завойовує нових прихильниць, зокрема й чарівних дам, які звикли завжди бути на висоті. J`adore - це справжня зброя слабкої статі в боротьбі за чоловічі серця, які здатні зачарувати будь-якого представника сильної статі. З цим ароматом будь-яка леді відчує впевненість, неперевершеність і бажання бути коханою. Не може не приваблювати і приголомшливий дизайн флакона. Виконаний у ніжних тонах, у формі жіночого силуету, флакон Christian Dior J`adore об'єднав у собі риси давнини та сучасності, підкресливши елегантність і горду стать справжньої жінки.

Начальная нота    —   бергамот, груша, диня, магнолія, мандарин, персик

Конечная нота    —   ваніль, ожина, мускус, техаський кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок