Calvin Klein Euphoria Blossom (Кельвін Кляйн Ейфорія Блоссом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2769
2 300 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Calvin Klein Euphoria Blossom (Кельвін Кляйн Ейфорія Блоссом) тестер 

  Парфуми Еuphoria Blossоm - це ніжний і романтичний квітковий аромат, за допомогою якого жінка легко зможе підкреслити свою елегантність і красу, чудовий смак і витонченість, другий аромат парфумерної колекції Euphoria від знаменитого будинку моди Сalvin Klein. Його творці прагнули підкреслити привабливість і романтичність молодої та невинної дівчини, яку переповнює енергія авантюризму. Це пустотлива кокетка, життя якої насичене незабутніми пригодами і радісними моментами.

 

  Парфуми Ейфорія Блоссом були випущені в 2006, і створені для жінок наївних, щирих, спокусливих і пристрасних. Парфумерна композиція аромату захоплює своїм багатим і неповторним співзвуччям ніжних квіткових нот, це аромат, що іскриться енергією, і додасть його власниці завзяття, непідробної радості, щирого сміху та романтичної невинності, а це так приваблює романтичних чоловіків. 

  Аромат огорне Вас ніжною хмарою чудових і ніжних квітів, які так любить кожна жінка. Основою парфумерної композиції послужили аромати ніжної орхідеї, білого лотоса, кумквата, ніжної амбри, білого дерева, свіжої півонії, соковитого граната, мускату, і все це вдало поєднується з нотками ніжної зелені. 


СК Еurohoria Blоssom - ідеальний аромат для досконалих жінок! Він, безсумнівно, підкреслить не тільки зовнішню красу його власниці, а й розкриє багатий внутрішній світ. Завдяки своїй популярності парфуми Еurohoria Blossоm увійшли до 10-ки найулюбленіших жіночих ароматів і побили всі рекорди продажів.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   гранат, зелені ноти, кумкват

Конечная нота    —   амбра, деревина, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок