Bvlgari Aqva Pour Homme Marine (Булгарі Аква пур Хом Марін)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1762
970 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Bvlgari Aqva Pour Homme Marine (Булгарі Аква пур Хом Марін)

Парфуми Bvlgari Aqva Pour Homme Marine (Булгарі Аква пур Хом Марін) - створені для стильних, елегантних чоловіків, які прагнуть енергії та бадьорої свіжості.

 

Аквамарин - це назва-символ, здатна тонко передати зелено-синій колір морської води і міць стихії. Дорогоцінний аквамарин народжений самою морською стихією. У цьому камені укладені енергія і сила хвиль, свіжість вітру, почуття свободи, пов'язане з безкрайніми морськими просторами. Автор цих парфумів проектує ці природні якості на чоловічий характер і доповнює його блиском аквамарина.

 

У своєму бажанні інтерпретувати гармонію і чистоту води, автори аромату заклали в основу парфумів акорд водорості морської посейдонії, доповнили його чуттєвим акордом розмарину. Незвичайне цілюще почуття посилюється нотами грейпфрута і неролі, нотки білого кедра, що обволікають, у фіналі композиції ідеально підкреслюють гармонію аромату, сяйливого і безкрайнього, як океан.

 

Аромат Bvlgari Aqva Pour Homme Marine (Булгарі Аква пур Хом Марін) немов дихає таємницями океану, відкриваючись освіжальною прохолодою грейпфрута і тонкими нотами неролі та морської посидонії, що огортає м'якістю блакитного оксамиту. Свіжість відтіняється нотами кедра і деревини. Прозорий флакон округлої форми, глянцевого відтінку кольору морської хвилі зовні нагадує дорогоцінний камінь.

Начальная нота    —   грейпфрут, мандарин, неролі, петитгрейн

Конечная нота    —   амбра, віргінський кедр

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок