Bvlgari Aqva Pour Homme (Булгарі Аква пур Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1761
990 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Bvlgari Aqva Pour Homme (Булгарі Аква пур Хом)

Ця туалетна вода передає глибокий подих океану, наповнений життєвою силою, який дарує гармонійне злиття з величною природою. Над нею працював іменитий парфумер Жак Кавальє, який створив за свою кар'єру цілу плеяду популярних сучасних парфумів.

 

У результаті він представив світові трохи міфічний, що захоплює в морські безодні, чудовий аромат, який втілив дух свободи, який зачаровує, з бадьорою свіжістю морських хвиль, що бадьорить.

 

Водна фужерна композиція легка і непомітна, контрастна, але чиста, витончена, але свіжа, ненав'язлива, але насичена. Вона призначена для чоловіка, який завжди цілеспрямований і точно знає, що йому потрібно в цьому житті.

 

Яскраві парфуми спочатку розкриваються нотами неролі та мандарина, поступово стаючи більш насиченими, оскільки в "серці" звучить аромат сантоліни, амбри та посидонії.

 

Флакон мужньої та вражаючої туалетної води виконаний в округлій формі, яка нагадує морську гальку. Він вельми привабливий завдяки поєднанню блискучого хрому і глибокого смарагдового кольору.

Начальная нота    —   апельсин, мандарин, петитгрейн

Конечная нота    —   амбра, віргінський кедр, деревні ноти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок