Bvlgari Omnia Green Jade (Булгарі Омнія Грін Жаде)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1779
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча туалетна вода Bvlgari Omnia Green Jade (Булгарі Омнія Грін Жаде)

Туалетна вода для жінок Bvlgari Omnia Green Jade (Булгарі Омнія Грін Жаде) - ненав'язливий, легкий, соковитий і освіжаючий аромат для таємничих дівчат.

 

Незвичайний чуттєвий аромат парфумів Omnia Green Jade відомого парфумерного дому Bvlgari захоплює свіжістю соковитого мандарина і найчистішої джерельної води. Чудовий парфум, що поєднує в собі найлегші відтінки.

 

Bvlgari Omnia Green Jade (Булгарі Омнія Грін Жаде) - унікальне парфумерне творіння, на його створення авторів надихнув дорогоцінний камінь - розкішний і вишуканий зелений нефрит. "Ми створили цей чарівний аромат із каскаду свіжих пелюсток, у поєднанні з нотами загадкової білої ялини та мускусу", - розповідає Альберто Морільяс, автор парфумів. "Створюючи цей дивовижний аромат, я думав про незвичайний колір нефриту, білі та зелені відтінки, енергію цього мінералу, який вважається символом добробуту, розкоші і, звісно ж, краси".

 

Чуттєвий, чарівний, спокусливий аромат, уособлює прилив життєвих сил. Специфіку аромату парфумів підкреслює і флакончик, що привертає увагу своїми цікавими формами і приємним зеленим кольором. Натхненна півонія тонко зливається з грушею в єдину симфонію почуттів. М'які нотки фісташок додають цьому аромату особливої неповторності та елегантності. Одягнувши цей чудовий аромат, ви відчуєте себе невагомою хмаринкою, що ширяє по небу з дивовижною легкістю і невимушеністю.

Начальная нота    —   зелені ноти, мандарин

Конечная нота    —   деревні ноти, мускус, фісташки

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок