Carolina Herrera Chic For Men (Кароліна Еррера Шик фо Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1858
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Carolina Herrera Chic For Men (Кароліна Еррера Шик фо Мен)

Carolina Herrera Chic for Men - яскравий і обволікаючий деревно-орієнтальний аромат для харизматичного і безпосереднього чоловіка, який виділяється з натовпу.

 

Енергійність, чуттєвість і чоловіче начало об'єднуються в елегантну і незмінно чоловічу деревно-пряну свіжість туалетної води Carolina Herrera Chic for Men.

 

Сучасний, витончений орієнтальний аромат Carolina Herrera Chic for Men створений для інтелігентних, емоційних і елегантних чоловіків, що володіють чудовим смаком і звикли до розкоші.

 

Чоловічий аромат Chic For Men від Carolina Herrera виготовлений з великої кількості різноманітних компонентів, багатство складу композиції визначає її характер. Аромат Chic For Men призначений для чоловіка, готового до несподіваних змін у своїй долі, до екстремальних пригод. Несподіване поєднання пряних, свіжих і деревних нот викликає не тільки загострення почуттів у власника аромату Chic For Men, а й інтерес у жінок у відповідь. З дванадцяти інгредієнтів аромату Chic For Men основними є замша, чорний перець, сандал, боби тонка, кедр, кориця, диня, лимон і кардамон.


Тільки парфум Кароліна Еррера Шик фо Мен може так виразно підкреслити творчу натуру, індивідуальний стиль, непідробну чуттєвість, природність і природну елегантність свого володаря. Купити туалетну воду Carolina Herrera Chic For Men - значить уміти приймати життя в усьому його розмаїтті, не розмірковуючи, а люблячи його всім серцем, розуміючи з усім своїм досвідом мудрості, уміти досягати своїх цілей без надриву, перемагати жіночі серця, не докладаючи зусиль. Просто будь собою!

Начальная нота    —   бергамот, диня, кардамон, лимон

Конечная нота    —   амбра, боби тонка, кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок