Amouage Memoir Pour Homme

Відкласти
Порівняти
Артикул:1595
1 760 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Amouage Memoir Pour Homme (Амуаж Мемуар Пур Хом)

За останні три роки торговий дім Amouage випустив чималу кількість парфумерних шедеврів, які об'єднувала одна й та сама тематика: безкомпромісне багатство і краса.

 

Нова серія ароматів Amouage Memoir Pour Homme відкриває нову главу в історії торгового дому, автором якої став Крістофер Чонг. Ґрунтуючись на поглядах і вподобаннях сильної половини людства, Чонг зробив переворот у парфумерній індустрії. Він створив парну колекцію ароматів Amouage Memoir Pour Homme, яка представляє свою інтерпретацію поняття "простір" між чоловіком і жінкою.

 

Amouage Memoir Pour Homme побудований на основі розбиття стандартної суміші лаванди і дубового моху на яскраві уламки нот базиліка, м'яти і пікантного абсенту.

 

Amouage Memoir Pour Homme підносить себе не інакше, як тацю з дорогоцінним камінням, яка стане прикрасою в будь-якому місці в будь-який час доби. Він додасть блиску Вашій шкірі, прикрасить Ваш день, додасть яскравих барв у буденну буденність завдяки солодким запахам ванілі й терпким нотам бурштину та дубового моху.

Начальная нота    —   абсент, кардамон, червоний перець, мандарин, полин

Конечная нота    —   амбретта, дубовий мох, лабданум, мускус, стиракс

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок