Armani Code Ice pour Homme

Відкласти
Порівняти
Артикул:1656
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Armani Code Ice pour Homme (Армані Код Айс пур Хом)

Це сучасна, свіжа, яскрава фужерна інтерпретація оригінальних парфумів. В її назві з'явилося слово Ice, що відображає сутність аромату - він несподівано легкий, свіжий, середземноморський, але разом з тим рішучий і чоловічий.

 

Призначається для впевнених у собі, сміливих і вражаючих представників сильної статі, вміло поєднуючи елегантну розкіш, випромінюючи невичерпну життєву енергію і вибухаючи красивими емоціями.

 

У верхніх нотках парфумерної пірамідки проявляється морозна свіжість м'яти, гострий відтінок лимона і пряність імбиру. Серцеві нотки містять вальсуючу лаванду з геранню, а в шикарному шлейфі струмує шик східних спецій і благородство теплих деревних ноток. Таким чином, композицію побудували на контрастах: початкова крижана свіжість і шлейфова чуттєва теплота, вічне протистояння полум'я і льоду, крижаного спокою і пристрасті.

 

Вишукане довгограюче звучання італійської класики ніжно огортає шкіру чарівним витонченим серпанком мужньої гармонії, благородно доповнює образ особливою аурою неперевершеності та пишноти.

Начальная нота    —   лимон, м'ята, гострий імбир

Конечная нота    —   деревні ноти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок