Armani Code Limited Edition pour Homme

Відкласти
Порівняти
Артикул:1659
1 340 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Armani Code Limited Edition pour Homme (Армані Код Ліміте Едішн пур Хом)

Ароматна симфонія Armani Code містить секретний код карколомної сексуальності та ідеальну формулу зваблювання.

 

Композиція Armani Code немов дихає елегантністю і неповторним стилем, вона призначена для сильних і впевнених чоловіків, що йдуть в ногу з часом і живуть насиченим, повним життям.

 

Розкішний аромат був створений ще в далекому 2004 році і встиг обзавестися величезною армією шанувальників. Вони гідно оцінили найкращі якості парфумів Armani Code - їхню унікальну яскравість, приголомшливий магнетизм, запаморочливу чуттєвість і енергійну свіжість. 

 

Якщо істинний джентльмен і ці парфуми зустрінуться - то їх уже ніщо не розлучить. Різноманітні флакони з привабливими рідинами в парфумерних магазинах поступаються в боротьбі з Armani Code Pour Homme. Будь-яка жінка буде зачарована ідеальним переплетенням відтінків і коханого чоловіка, оповитого ароматом від чарівника Армані, впізнає серед багатьох навіть із закритими очима. 

 

Сам володар парфумерного шедевра не зможе розлучитися з ним, оскільки почуватиметься незатишно без приголомшливої аури, яка так і промениться, варто тільки випустити її з лаконічного орієнтального флакончика.

Начальная нота    —   бергамот, лимон

Конечная нота    —   боби тонка, гваякове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок