Davidoff Champion (Давидофф Чемпіон)

Відкласти
Порівняти
Артикул:1966
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Davidoff Champion (Давідофф Чемпіон)

Спортивний дух і воля до перемоги знайшли своє відображення в новому чоловічому ароматі, створеному для впевнених, чарівних і сильних чоловіків, які завжди вміють перемагати.

 

Davidoff Champion - аромат для справжніх чоловіків, де сила, мужність і твердість характеру чудово поєднуються з хорошими манерами та чуттєвістю. Цей чоловік, звісно, дружить зі спортом, але не тільки спортивні успіхи важливі для нього. Перемоги в коханні та спорті потрібні йому щодня, і він їх отримує. Він хоче бути першим і найкращим у всьому. Такий і характер аромату Champion - дуже стриманий і небагатослівний, для чоловіків з гідністю і перевагою. Цей аромат настільки яскравий і брутальний, що жінки впевнено і негайно йдуть на зближення з володарем цього сексуального запаху. Парфумери цього аромату з'єднали фізичну, духовну і ментальну гармонію воєдино. Коли три сили разом, тільки тоді вони непереможні.

 

Основними акордами звучать цитрусові лимон і бергамот, вони створюють атмосферу свіжості та прохолоди. У серці збираються чоловічі нотки шавлії та гальбанума. А в шлейфі ви відчуєте деревні аромати дубового моху та кедра.

 

Дизайн флакона, виконаний у вигляді гантелі - неодмінного спортивного атрибута чоловічих привілеїв, розповідає про те, хто володіє настільки енергійно-чуттєвим запахом. Подібне рішення не залишить байдужими представників сильної статі. Бути сильним, динамічним і помітним чоловіком сьогодні модно!

Начальная нота    —   бергамот, лимон

Конечная нота    —   дубовий мох, кедр

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок