Gucci Guilty Black Pour Homme (Гуччі Гілті Блек пур Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2228
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Gucci Guilty Black Pour Homme (Гуччі Гілті Блек пур Хом)

Туалетна вода для чоловіків Gucci Guilty Black (Гучі Гілті Блек) для мужніх, безстрашних, непередбачуваних та пристрасних чоловіків.

 

Чоловіча туалетна вода Guilty Black Pour Homme від Gucci (Гуччі Гілті Блек від Гуччі) – таємничий, неординарний чоловічий аромат, випущений Будинком Gucci у 2013 році та увійшов до групи фужерних ароматів. Герой Guilty Black Pour Homme – мужній, безстрашний, непередбачуваний та пристрасний, він живе, порушуючи правила та змітаючи усі перепони на своєму шляху. Це дуже сильний і яскравий аромат, що підходить для сучасних чоловіків, впевнених у собі, зухвалих, стильних, успішних. У композиції присутній рідкісний шкіряний відтінок, який надає аромату тваринну сексуальність та магнетизм.

 

Провокуючий, зухвалий шик композиції Guilty Black Pour Homme відкривається вибуховими нотами зеленого коріандру і лаванди, які бадьорять і злегка наївні, які набувають мужньої впевненості в серцевих акордах апельсинового кольору, неролі та зелених нот. Шлейфові ноти аромату виводять його на новий рівень нотами пачулі та білого кедра. Ця барвиста, вечірня композиція буде доречною у поєднанні з вихідним костюмом вільного стилю на клубній вечірці, або невеликому торжестві.

Начальная нота    —   коріандр (кінза), лаванда

Конечная нота    —   білий кедр, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок