Hugo Boss Boss Bottled Unlimited (Хьюго Босс Босс Боттлед Анлімітед)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2269
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Hugo Boss Boss Bottled Unlimited (Хьюго Босс Босс Боттлед Анлімітед)

Німецький модний будинок Hugo Boss, не менш відомий як виробник якісної парфумерії, представив шанувальникам ще один фланкер свого чоловічого вінтажного аромату 1998 року, що має назву Boss Bottled. Новинка, яка отримала ім'я Hugo Boss Unlimited (Хьюго Босс Боттлед Анлімітед), також орієнтована на чоловіків і є сучасною фужерною композицією.

 

Парфум Hugo Boss Unlimited належить до сімейства фужерних ароматів і має насичене освіжаюче звучання. Букет композиції будується навколо трьох основних виразних акордів: деревних, освіжаючих зелено-трав'яних та теплих бурштинових. Головні ноти доповнюються помірними ароматичними та бальзамічними акцентами.

 

Термін «фужерний» походить від французького слова fougere (папороть), але нічого спільного з папоротею він не має. Так називають парфуми, що мають ноти лаванди, кумарину (речовини з тонких бобів), нюанси дубового моху, деревні акорди, а іноді яскраві штрихи ветівера або герані. Загалом виходить п'янка, гіркувато-терпка композиція, якої можна насолодитися.

Начальная нота    —   м'ята

Конечная нота    —   деревина

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок