Hugo Boss Element (Хьюго Босс Елемент)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2294
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Hugo Boss Element (Хьюго Босс Елемент)

Hugo Boss Element яскравий чоловічий аромат, випущений у 2009 році. Це ароматний подарунок для впевненого і молодого чоловіка, який точно і тверезо бачить себе в майбутньому. Для нього відкриті всі двері і всі можливості, при цьому ароматна композиція підкреслює сміливість і зухвалість цієї молодої людини. Аромат створений для того чоловіка, який звик спокушати і підкорювати жінок, який знає, що потрібно сказати і що потрібно зробити для того, щоб дівчата, жінки і дами падали в його обійми, немов стиглі фрукти.

 

Парфумерний коктейль аромату Hugo Boss Element ретельно розроблений для енергійного чоловіка, відданого своїм принципам та ідеалам. Він не тільки не мислить свого життя без руху, а й не уявляє існування без зустрічей, знайомств, закоханостей і підкорення життя. Молода людина з таким гармонійним і стильним ароматом може грати будь-які ролі, бути сміливою, сильною, трепетною, романтичною і найголовніше - приголомшливо привабливою. Чоловіча чарівність молодої людини укладена у флаконі з яскравим деревно-водним ароматом, з легким цитрусовим акордом.

 

Флакон аромату Hugo Boss Element - це приголомшливе поєднання стилю і сучасності, які породжують приголомшливу ергономічну пляшечку традиційної форми, декоровану металевими елементами і матово-блакитним склом. Біля основи розташована широка глянцева металева смуга, яка перегукується з такою ж смугою біля основи кришечки. Назва аромату червоними літерами нанесена вертикальним шрифтом на скло пляшечки. Головною прикрасою флакона є кришечка, яка вінчає композицію.

 

Hugo Boss Element це аромат-іскра, це аксесуар, який покликаний заряджати очі енергією, а серце бадьорістю. Тому парфум підходить для молодого підкорювача великих міст, який прагне слави й успіху, який користується прихильністю долі та неодмінно не виходить з фавора у представниць слабкої статі. Аромат гармонійно підкреслює найголовніші риси, властиві привабливому молодому чоловікові: сміливість, зухвалість, чарівність, чуттєвість і сексуальність.

Начальная нота    —   Цитрусові

Конечная нота    —   кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок