Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme (Кензо Льо пар Кензо пур Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2347
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme (Кензо Льо пар Кензо пур Хом)

Чи може окремо взятий аромат передати суть сьогоднішнього часу, в якому ми з вами живемо? Що ж так характерно для нового тисячоліття, яке вже повністю вступило у свої права? Безумовно, перше, що спадає на думку, - це стрімкість, непередбачуваність кожного наступного моменту. Ще зовсім недавно ми зачаровано дивилися на перші мікрокалькулятори, але навряд чи могли подумати, що незабаром майже в кожної людини будуть персональний комп'ютер і мобільний телефон.

 

Нове тисячоліття встановило інші рамки. Замість того, щоб у транспорті дивитися у вікно, ми вдивляємося в глибину яскравих екранів. Тепер практично всі купують багатофункціональні пристрої, які володіють характеристиками і комп'ютера, і телефону, і плеєра, і фотоапарата, і електронної книги. Ніхто не знає, що буде завтра.

 

Як стверджують парфумери Kenzo, вони прагнули закарбувати швидкоплинність важливих миттєвостей, відчуття моменту, що вислизає з рук, в енергійному і бадьорому ароматі L`Eau par Kenzo pour Homme. Навіть дизайн флакона змінився під впливом часу. Плавний овал з темною кришечкою тепер став схожий на прозорий шматочок льоду.

Начальная нота    —   озонові, юзу

Конечная нота    —   білий мускус, ветивер, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок