Paco Rabanne Invictus (Пако Рабанн Інвіктус)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2566
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Paco Rabanne Invictus (Пако Рабанн Інвіктус)

У 2013 році Paco Rabanne випустив Invictus (Інвіктус), новий аромат для чоловіків. Новинка характеризується як свіжа і спортивна композиція, що виділяє її на тлі більшості видань будинку. Незвичайна назва нових парфумів - Invictus - має латинське походження і виражає мужність, означаючи "непереможений", "непереможний" втілює собою силу, динамізм та енергію. Чоловік у стилі Invictus - приклад для інших представників сильної статі, а для жінок - об'єкт жадання.

 

Отримана композиція чуттєвою свіжістю контрастує з традиційними підходами, прийнятими в чоловічій парфумерії. Це не літня вода, не класичний одеколон - Invictus являє собою найвищою мірою текстурний аромат з насиченим і глибоким звучанням.

 

Аромат відкривається свіжим грейпфрутом і морськими акордами, за якими слідує серце з ароматичного лаврового листа і жасминового гедеона (Hedione). Деревна база композиції включає гваякове дерево, пачулі, дубовий мох і сіру амбру.

 

Обличчям Invictus від Paco Rabanne став австралієць Нік Янгквест. Цей тридцятирічний атлет підкорює не тільки своєю фотогенічністю, а й тим, наскільки його особисті якості відповідають ідеї аромату. На противагу одноманітній красі Нік Янгквест уособлює справжню мужність: вражаюча мускулатура, суворий погляд, багатообіцяюча посмішка, приголомшлива щирість і невимушеність, притаманна нашому часу.

 

Флакон був створений Пако Рабанном спільно з Седріком Раго - еклектичним дизайнером, який відкидає стереотипи і відразу зупинив свій вибір на кубку. Цей спортивний трофей і став ідеальним символом для нових парфумів.

Начальная нота    —   грейпфрут, мандарин, морські ноти

Конечная нота    —   дерево гуаяк, дубовий мох, пачулі, сіра амбра

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок