Dolce & Gabbana pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2007
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Dolce & Gabbana pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом)

Туалетна вода для чоловіків Dolce & Gabbana Pour Homme (Дольче і Габбана пур Хом) - дуже чуттєвий, неповторний і ультрамужній аромат для сильних чоловіків.

 

Чоловічі туалетні парфуми Dolce & Gabbana Pour Homme - це класичний аромат для стильних чоловіків, він побудований на ідеальному поєднанні цитрусових відтінків і східних пряних нот, свіжої деревини та мускусу. Композиція pour Homme здатна тонко підкреслити чоловічу індивідуальність і найкращі риси характеру. Цей запах давно став еталоном вишуканого стилю і високого смаку.

 

Привабливість цієї парфумерної композиції розкривається нотами цитрусових, бергамота і хвилюючими відтінками свіжої трави. Привабливі серцеві ноти ніжного квіткового коктейлю в поєднанні з важкими пряними спеціями обдаровують володаря парфумів відчуттям мужності й водночас особливої чуттєвості. М'яко тліючий амбровий шлейф, що переплітається з терпкими відтінками кедра, сандалу, тонка і мускусу, завершує парфумерний образ, що розбурхує розум.


Чоловік, який вибрав аромат Дольче і Габбана пур Хом, вишуканий і галантний, традиційний у своїх поглядах, але приймає сучасні життєві тенденції. Володар цього дивовижного і неймовірно привабливого аромату приверне увагу дам з перших хвилин своєї появи, запах підкреслить суперечливу чоловічу індивідуальність, що відбивається в його неповторному стилі. Всі жінки захоплюються вмінням цього стильного і елегантного чоловіка підносити себе в суспільстві дам, а чоловіки, не подаючи виду, ламають собі голови, як же цього навчитися.

 

Начальная нота    —   лаванда, лимон, шавлія, естрагон

Конечная нота    —   боби тонка, кедр, мускус, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок