Dolce & Gabbana Sexy Chocolate (Дольче і Габбана Сексі Шоколад)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2009
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Dolce & Gabbana Sexy Chocolate (Дольче і Габбана Сексі Шоколад)

Парфуми Dolce & Gabbana The One Sexy Chocolate (Дольче Габбана Сексі Шоколад) - Пристрасний і проникливий, ультрасексуальний аромат для чуттєвих леді.

 

Витончений, вишуканий, інтригуючий, звабливий. Всі ці слова про один лише аромат - Sexy Chocolate від Dolce & Gabbana. Парфум вийшов у світ ще 2009 року і моментально став наймоднішим еталоном стилю і високого смаку. Цей дивовижний аромат має свій секрет, розгадати який зможе справжня леді, з тонким смаком і вишуканими манерами. В основі цієї композиції лежить улюблений багатьма дамами - гіркий шоколад. Доведено, що шоколад провокує вироблення в організмі гормону щастя, який науково називається сератонін. Дівчина, яка одягла цей чудовий аромат, безтурботна і життєрадісна. Вона дуже любить солодке і нерідко балує себе ним. У серці композиції нотки ванілі та шоколаду. Ці дві складові створюють незвичайну 


Загадковий і проникливий, дуже чуттєвий, що викликає бажання і пристрасть, аромат Sexy Chocolate подарує пишність, яка не тьмяніє з часом. Унікальний запах, здатний заворожити кожного, хто познайомиться з ним, цей аромат не залишить байдужим будь-кого, хто відчує його ноти.

Начальная нота    —   мандарин, персик, рожевий грейпфрут

Конечная нота    —   ваніль, мускус, бурштин

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок