Dolce&Gabbana The One Eau De Parfum for Men (Дольче і Габбана За Ван О де Парфум)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2029
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dolce&Gabbana The One Eau De Parfum for Men (Дольче і Габбана За Ван О де Парфум)

Цю парфумерну композицію розроблено за індивідуальним замовленням торгового дому Dolce&Gabbana в 2008 році. Замовники оцінили отриманий парфум як класичний чоловічий аромат, який на довгі роки стане одним з найпопулярніших у чоловіків будь-якого віку. У сучасних, кам'яних "джунглях" мегаполісів, найкраще місце під сонцем, найбільший шматок "видобутку", як і в звичайних - диких лісах, природно, дістається найсильнішому. Від лідера завжди пахне перемогою, впевненістю у власних силах, а отже, пахне Dolce&Gabbana The One Eau De Parfum.


Саме для активних представників чоловічого роду, які звикли правильно розраховувати власні сили, і був створений цей парфум, в "душі" якого є місце і фруктовим нотам, і афродизіакам. Теплий, він наповнений променями сонця, прикрашений ароматами прянощів з чоловічим характером, що робить його чуттєвим і просто запаморочливим. Верхні ноти парфумів Dolce & Gabbana The One Eau De Parfum представлені дражливим нюх і фантазію грейпфрутом, у якому зрідка промайне глузливо-спокійна гіркота базиліка, що створює передумови для тверезого погляду на ситуації у світі, та прянощі коріандру, що діє з ними заодно. Тріо допомагає власнику парфумів навіть в експромтних вчинках - керуватися блискавичною і залізною логікою, а не навіженими емоціями. Після розвіювання перших, верхніх акордів-глашатаїв парфумів Dolce&Gabbana The One Eau De Parfum, настає період царювання серця аромату, прикрашеного "дзвіночковими переливами" апельсинового цвіту, серед яких періодично відчутні вкраплення пряного кардамону, які перетинають найтонші аромати гіркоти імбиру, що освіжає, наче краплина лимонного соку, випадково потрапивши на губи.

Шлейф Dolce & Gabbana The One - амбра - улюблена східними чоловіками, які живуть в Еміратах і загалом мають силу запалювати пристрастю навіть найхолодніші серця, в компанію до якої додані смолянисто-вершкові ефіри кедрової деревини і солодкуватого тютюну. Вони непомітно вкрадаються в душу і, як вірні помічники інтриганки-амбри, змушують тремтіти жіночі серця.


Начальная нота    —   Грейпфрут|Коріандр|Базилік

Конечная нота    —   амбра, білий кедр, тютюн

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок