Dsquared2 Potion for Man (Діскваред2 Поушен фо Мен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2053
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Dsquared2 Potion for Man (Діскваред2 Поушен фо Мен)

Аромат Dsquared2 Potion створений у 2011 році компанією Dsquared2. Засновники бренду брати-близнюки Dan і Dean Caten задумали створити не просто аромат, а справжній еліксир кохання. Ходять чутки, що брати знайшли рецепти стародавніх алхіміків, за якими і виготовили чарівне зілля. Це зілля покликане привертати до власника аромату увагу прекрасної статі.

 

Туалетна вода Dsquared2 Potion - це інструмент, за допомогою якого можна спокусити будь-яку красуню, він викликає непередавані емоції, вражає своєю чуттєвістю і відвертою сексуальністю. Не кохання та ніжність є метою спокусника, йому потрібне лише бажання та пожадливість, і саме ці почуття має проявляти в кожній жінці цей аромат. Самі творці без зайвої скромності стверджують, що парфумерна композиція - це не що інше, як еліксир, що викликає на фізіологічному рівні сексуальне тяжіння до власника аромату. Туалетна вода являє Dsquared2 Potion сумішшю з деревних і амбрових відтінків, змішаних в одному флаконі. Одним словом, сучасне приворотне зілля, яке здатне перетворити на Казанову будь-якого чоловіка.

Рецепт приворотного зілля під назвою Dsquared2 Potion досить простий. Він містить кілька листочків червоної м'яти, змішаних з дягелем і чебрецем. Це верхні ноти аромату, що стосується центру, то в ньому виткані аромати кількох пелюсток троянди, чорного перцю, тирличу і кориці. Вишуканий сексуальний шлейф складається з кашемірового дерева, пачулів, амбри і мускусу. Всі інгредієнти, зібрані разом і змішані в ідеальній пропорції, справляють незвичайний приворотний ефект. Не рекомендується чоловікові застосовувати цей аромат як повсякденний: так багато представниць прекрасної статі щодня падатимуть до його ніг, що це може завадити в роботі.

 

Дизайн флакона туалетної води Dsquared2 Potion підкреслює концепцію аромату. Пляшечка нагадує своїм виглядом стародавній аптечний пухирець, що містить у собі магічне зілля. Він говорить нам про те, що рецепт приворотного еліксиру, доступний раніше тільки посвяченим, сьогодні може випробувати на собі кожен.

 

Начальная нота    —   М'ята|Шабрець|Ангеліка

Конечная нота    —   амбра, кашемірове дерево, мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок