MONTALE Aoud Velvet (Монталь Уд Вельвет)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2483
2 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Aoud Velvet (Монталь Уд Вельвет)

Уявіть на мить сонячний суботній ранок. Спробуйте уявити його бадьору прохолоду і те приємне відчуття безмежної свободи, що ховається в ній. Спробуйте згадати про те, що ви ще такі молоді й попереду у вас ціле життя, наповнене сотнями можливостей. У цьому вам допоможе чудовий деревно-квітковий аромат парфумованої води Aoud Velvet від Montale.

 

Він піднесе вас високо в небеса, подарувавши крила яскравими пахощами апельсинового цвіту, іланг-ілангу і квітки тіаре. Aoud Velvet оточить вас непробивною аурою з благородного деревного дуету сандалу і дерева агар. І огорне вас солодким ванільним туманом, що зрідка доповнюється запахом бобів тонка. 

 

Aoud Velvet - це парфум з категорії унісекс. Він однаково гарний як для сильних представників людства, так і для ніжних і жіночних дам.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити ці парфуми означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   апельсиновий цвіт, іланг-іланг, тіаре

Конечная нота    —   боби тонка, ваніль, сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок