MONTALE Candy Rose

Відкласти
Порівняти
Артикул:2486
1 650 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Candy Rose (Монталь Кенді Роуз)

Денні жіночі парфуми Montale Candy Rose, що належать до фруктово-квіткових груп, - тема нашої статті. "Солодка троянда" - такий переклад з оригіналу. 

 

2012 рік - дата первинного представлення аромату відомим Парфумерним Домом Монталь.

 

Вікова категорія для цього парфуму підходить будь-яка. Але не тільки в цьому його універсальність. Вона ще представлена і яскравою розкішною композицією.

 

Акордами пахощів сповнені чорна смородина, з легкою нудотністю малина, освіжаючий лічі. А також і мандарин, в якому переплелися і легка солодкість, і властива від природи кислинка.

 

Серцева мелодія наповнена нотками розкоші троянди, деревно-землистих ноток листя пачулі та легкі відтінки жасмину, характерною рисою в якому представлена ніжність.

 

Завершує цю неймовірно смачну композицію мелодійний дует, що складався з ніжно-вершкового, сповненого чуттєвості білого мускусу і ванілі, що вабить своєю хтивістю.

 

Аромат Монталь Кенді Роуз - це поєднання жіночності, вишуканості, кокетливості, коротше кажучи, створений у французькому стилі еліксир спокушання, якому від природи дано цей привілей.

 

Він послужить для своєї щасливої власниці своєрідним магнітом, який притягуватиме погляди чоловіків.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   лічі, малина, мандарин, чорна смородина

Конечная нота    —   білий мускус, ваніль

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок