MONTALE Mukhallat (Монталь Макхалат)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2495
2 150 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Mukhallat (Монталь Макхалат)

Montale - французький парфумерний геній, який вже давно відомий своїми роботами в усьому світі, створив черговий ароматний шедевр, спеціально для справжніх поціновувачів ексклюзивних натуральних ароматів. Mukhallat - саме таку містичну назву носить його неперевершене творіння, яке складається з рідкісних інгредієнтів, зібраних на масляній основі.

 

Парфумована вода Монталь Мукхалат дуже м'яка за своїм запахом і належить до групи східних, гурманських ароматів. Солодкий, як найчудовіший десерт у світі, легкий, як лебедине пір'їнка, що падає на тиху гладь озера, і бажаний, немов кохана людина, якої немає поруч.

 

У початкових нотах запашної симфонії, як маестро, що грає першу скрипку, заводить свою солодку мелодію ваніль. Як подих теплого літа, в серцевих нотах, відкривається аромат стиглої, романтичної полуниці. Завершальні акорди твору нам зіграє аромат привабливого й апетитного мигдалю, відлуння якого нам буде чути ще дуже довго.

 

Як безліч парфумів від Montale, композиція Mukhallat чудово підходить і чоловікам, і жінкам, і чудово доповнить стиль, характер і внутрішній світ власника аромату.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   ваніль

Конечная нота    —   мигдаль

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок