MONTALE Pretty Fruity (Монталь Претті Фрутті)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2497
1 690 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Pretty Fruity (Монталь Претті Фрутті)

Екстравагантність, неординарність і оригінальність. Яскравий, палаючий вогонь молодості і невгамовна пристрасть. Непокірний характер, що вирує в серці, і тверда впевненість у досягненні успіху в усіх справах. Впізнаєте себе? Тоді парфумерна вода, яку створив геній парфумерного світу Montale - Pretty Fruity, підходить саме для вас якнайкраще. Аромат цих парфумів прекрасно доповнює життєрадісну натуру людини, яка любить сміх і веселощі та любить відпочити у веселій, невимушеній компанії. Аромат допоможе своєму власникові легко знайти свою другу половинку і створити легкий безневинний флірт, який згодом може перерости в справжні палаючі почуття.

 

В акордах парфумів Монталь Претті Фрутті здебільшого звучать освіжаючі, насичені, але водночас легкі, фруктові аромати.

 

Основою в початкових нотах виступає освіжаючий цитрусовий аромат, а терпко-солодка чорна смородина з доповнювальними нотками екзотичної маракуї дзвінко звучать у нотах серця. Кінцеву мелодію в цьому універсальному ароматі, який підходить і жінкам, і чоловікам, виконує класичний мускус, забезпечуючи, таким чином, стійкий, глибокий шлейф, який довго буде слідувати за вами.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   цитруси

Конечная нота    —   мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок