MONTALE Vanille Absolu

Відкласти
Порівняти
Артикул:2501
1 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Vanille Absolu (Монталь Ваніль Абсолю)

Чарівний і спокусливий аромат, який був створений для чарівних жінок і гарячих чоловіків, в 2009 році і залишається популярним до сьогоднішнього дня. У цьому парфумі постає перед нами спокусливий, неперевершено хтивий аромат ванілі. Солодкий, м'який і легкий аромат прибув до нас зі сходу, з арабських держав, щоб додати родзинку до краси всіх жінок і характеру чоловіків. Аравійські мотиви покликані розбудити в красі душі ті почуття й емоції, які пригнічує сучасний світ, не даючи їм вирватися назовні, проявити себе повною мірою.

 

Парфуми Монталь Ваніль Абсолю з найперших секунд пробуджують всі потаємні почуття, п'янять, огортають шовковою вуаллю, немов захоплюють у полон, з якого так не хочеться бігти.

 

Верхня нота аромату цілком і повністю перебуває у владі дорогоцінного Абсолюту ванілі, а трохи згодом аромат повільно перетікає в ноти серця, представлені дуетом: корицею і гвоздикою. Шлейф формують тонкі відтінки ароматів цінних порід деревини.

 

Кілька крапель цього парфумерного дива допоможуть не тільки звернути на вас увагу оточуючих, а й завоювати серце коханої людини, підкоривши його своєю владою.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   ваніль

Конечная нота    —   деревні ноти

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок