Escada Into the Blue (Ескада Інто зе Блю)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2109
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Escada Into the Blue (Ескада Інто зе Блю)

Легка, свіжа і незвичайна парфума відкриває для своєї власниці нові грані навколишнього світу. Сама пісня природи звучить у цьому ароматі!

 

Into The Blue (Інто зе Блю) – освіжаючий та легкий аромат, який підкорює своєю насиченістю та відчуттям щастя. Напрочуд гармонійний аромат Into The Blue (Інто зе Блю) поєднав у собі спокусливі квіткові ноти лотоса та півонії та енергію водних акордів свіжої зелені та лісових трав. Into The Blue (Інто блю) вкотре дає нам зрозуміти, що вода – це джерело життя, це початок всього живого на землі. Закликаючи до оптимізму та легкості, ці духи є втіленням молодості у всіх її проявах.

 

Into the Blue від Escada – ідеальна суміш розкоші, життя та свободи: Цей чуттєвий аромат був створений спеціально, щоб задовольнити потреби жінок, які віддають перевагу стилю Escada. Усі щаблі Into the Blue містять водні ноти. На початку — це свіжі та росисті зелені пелюстки, у «серці» — яскравий та соковитий кавун, а у «базі» — чуттєва мокра деревина. Into the Blue - свіжий квітковий аромат, що пробуджує почуття і дарує своєю володаркою моменти щастя та насолоди.

Начальная нота    —   зелене листя, трава

Конечная нота    —   амбра, деревина, кедр, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок