Escentric Molecules Molecule 01 (Ексцентрик Молекула Молекула 01)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2131
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Escentric Molecules Molecule 01 (Ексцентрик Молекула Молекула 01)

Escentric Molecules Molecule 01 – дивовижна композиція у світі парфумів. Зазвичай аромати складаються на основі природних джерел – квіткових, фруктових, деревних ноток, проте цей парфум унікальний у своєму роді. Композиція створена на основі хімічної сполуки Iso E Super. Iso E Super – елемент з ефектом феромону. Цей аромат шалено привабливий, що досягається завдяки деревним та мускусним ноткам. У парфумі загадковим чином аромати зникають і знову з'являються – неповторна загадка. Тонкий деревний аромат, як м'який важкий оксамит обволікає.

 

Escentric Molecules Molecule 01 - неймовірно хвилюючий та чуттєвий аромат. Синтетична молекула в ароматі займає майже 65% і лише третина парфуму включає ніжні нотки рожевого перцю і шкірки лайма. Серце аромату, яке приховує оксамитовий запах ірису, робить всю композицію неймовірно витонченою та вишуканою. Злегка терпкий аромат зачаровує і свою володарку та всіх оточуючих. Хімічний компонент надає парфуму постійний рух, залучаючи до своєї незвичайної гри фарб і почуттів.

 

Escentric Molecules Molecule 01 - чуттєвий аромат, який має не тільки унікальний склад, але й чарівність запаху, надає жінці тонкої витонченості та сяйва, яке сяє ще довгий час. Зелений лайм та мастикове дерево у поєднанні з цією унікальною молекулою Iso E Super перетворює парфум на нескінченний чарівний світ магії та чарівництва. Прихована п'янка серпанок парфума привертає до їхньої володарки увагу всіх чоловіків, діючи на них магнетичним чином.

 

Escentric Molecules Molecule 01 - абсолютно нове слово у світі парфумерії. Незалежно від того, що аромат з'явився порівняно недавно, він вже завоював серця багатьох чарівних власниць цього аромату. Парфум, створений у сучасній манері, сподобається не лише молодим дівчатам, а й серйозним жінкам. Чарівність хімічної сполуки діє будь-якої пори року. Аромат універсальний і будь-яка жінка буде рада мати його у своїй колекції.

Начальная нота    —   лайм, рожевий перець

Конечная нота    —   Деревні | Квіткові | Мускусні

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок