Escentric Molecules Molecule 02 (Ексцентрик Молекула Молекула 02)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2132
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Escentric Molecules Molecule 02 (Ексцентрик Молекула Молекула 02)

Ніжний, бархатистий аромат Escentric Molecules Molecule 02 недаремно називають "ароматом кохання". Завдяки синтетичній молекулі Амброксану, що міститься в парфумі, цей аромат став справжнім афродизіаком, легендою світу парфумерії. Амброксан, що використовується в парфумі - це синтетичний аналог амбри, створений 2006 року німецьким парфумером Геза Шоен. Він розробив і чарівну формулу для Escentric Molecules Molecule 02.

 

Escentric Molecules Molecule 02 був випущений під брендом Escentric Molecules у 2008 році, і змусив закохатися в себе з першого звучання. Цей запах відразу притягує, дарує відчуття свободи, тепла, океанського вітру, солоних бризок, що бадьорять, і яскравого ранкового сонця.

 

Спробувавши одного разу, від цього парфуму важко відмовитися, важко забути - хочеться знову і знову відчути той неймовірний вибух емоцій, відвертого щастя, бажання, захоплення, почуття непереможності та всесильності.

 

Абсолютно по-різному розкриваючись протягом дня, Escentric Molecules Molecule 02 з кожною хвилиною привносить нові яскраві враження, емоції, почуття. Він ідеально підійде людям, які цінують і люблять життя в кожній хвилині та кожному її прояві.

 

Гармонійно вписуючись у будь-який стиль, погоду та час, цей парфум стане надійним супутником і в спокійні будні, і найяскравіші моменти життя. Не дарма Escentric Molecules Molecule 02 вибирають для себе голлівудські зірки, причому обох статей.

 

Вранці - бадьорий і освіжаючий, вдень спокійний і ненав'язливий, а ввечері сексуальний і чуттєвий аромат Escentric Molecules 02 приносить нові фарби. Без нього неможливо обійтись. Ви не забудете цей запах ніколи, він створений для кожного, на кожній володарці, граючи по-новому.

 

Прозорий флакон з величезними чорними цифрами і стильна чорна упаковка відображають весь шарм і чуттєвість даного парфуму.

Начальная нота    —   бузина, ветивер, ірис, молекула амбросан

Конечная нота    —   ветивер, ірис, молекула амбросан

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок