Antonio Banderas Blue Seduction For Men

Відкласти
Порівняти
Артикул:2734
1 350 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Antonio Banderas Blue Seduction For Men тестер

Блу Седакшен, чоловічий аромат від Антоніо Бандераса, дає змогу побачити Антоніо Бандераса в новому, більш спокусливому світлі.  Неофіційний, розслаблений і спонтанний, Антоніо демонструє своє легке й оптимістичне щоденне ставлення до життя. Блу Седакшен представляє новий вимір свіжості, чистоти та сексуальності в загальному портфелі ароматів від Антоніо Бандерас. Це саме ті почуття, які дають змогу випробувати спокушання і підкорення по-новому.

 

Початкові акорди Blue Seduction Antonio Banderas дають зрозуміти, що це і є ідеальний аромат, гідний справжнього чоловіка. Це концентрація елегантності та благородства. Він увібрав у себе всю прохолоду і свіжість морського бризу в поєднанні з дивовижними деревно-фруктовими відтінками. 

 

Blue Seduction - це спокушання і сексуальність, сила і мужність, грайливість і спонтанність в одному флаконі. Це аромат для впевнених у собі серцеїдів. З ним чоловік не залишиться непоміченим. Дами гідно оцінять привабливу, магнетичну силу Blue Seduction, що збуджує бажання і народжує пристрасть. 

 TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускають флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.Начальная нота    —   бергамот, м'ята, чорна смородина

Конечная нота    —   деревні ноти, капучин, бурштин

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок