Gian Marco Venturi Woman (Жан Марко Вентурі Вумен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2159
900 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gian Marco Venturi Woman (Жан Марко Вентурі Вумен)

Модний італійський дизайнер Жан Марко Вентурі (Gian Marco Venturi), який заснував власний дизайнерський Будинок зі штаб-квартирою в Мілані. Сьогодні під брендом Venturi випускаються лінії жіночого та чоловічого одягу, до яких також входять спортивний та джинсовий, а також білизна, аксесуари зі шкіри та парфумерія. Усі його колекції відрізняє чітке витончене визначення власного стилю.

 

Парфум Gian Marco Venturi Woman, випущений в 2001 році, орієнтований на жінок трохи старшого віку, ніж молоді дівчата. Зустрічаючи вас цитрусовою ароматною свіжістю грейпфрута і бергамота, оточеної квітами фрезії, він ніби розчиняється під ніжним промінням південного італійського сонця. Чуттєві вишукані квіти лотоса, польова простота жовтофіолі, оригінальність квітів глоду та ніжність синіх ірисів зустрічають вас у «серці» композиції, дозволяючи насолодитися ароматом дивовижного квіткового поєднання. Деревні ноти шлейфу в шлейфі аромату Gian Marco Venturi Woman завершують мелодію, віддаючи їй відтінок підкресленої елегантності та спокуси. Вдихаючи цей аромат, створений Жаном Марко Вентурі, розумієш, що аромат названий Woman (Жінка), створений саме для Жінки. Він огортає і спокушає своєю чарівною мелодією всіх, хто хоч раз вирішив до нього доторкнутися. Дуже легка, але насичена та рідкісна комбінація ароматів у цій парфумерній композиції залишає у пам'яті відчуття, які вже ніколи неможливо забути.

 

Жінка, що одягла Gian Marco Venturi Woman, не помітно для себе починає грати в тонку захоплюючу гру спокуси, підкреслену чудовою вишуканістю і в той же час безпосередністю. Жоден чоловік не зможе встояти проти цього. Флакон парфуму має строгу класичну форму у вигляді майже правильного куба, увінчаного сріблястою рифленою кришкою, що продовжує загальну форму. Етикетка відсутня, а найменування парфуму нанесене прямо на скло. Флакон упакований в акуратну стильну коробку чорно-сірого кольору з написаним найменуванням. Таке оформлення Gian Marco Venturi Woman дозволяє використовувати цей аромат як чудовий стильний подарунок до свята або дня народження. Кожна жінка гідно оцінить подібний знак уваги і зрозуміє, що ви насамперед бачите в ній саме Жінку.

Начальная нота    —   біла фрезія, бергамот, грейпфрут

Конечная нота    —   геліотроп, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок