Givenchy Gentleman (Живанші Джентльмен)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2177
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Givenchy Gentleman (Живанші Джентльмен)

Аромат Givenchy Gentleman – це чарівність аристократичного благородства. Це видатний, сильний, унікальний аромат, який заслужив право називатися «шедевром класичної парфумерії». Це стильний аромат, насичений дерев'яними нотами, який у 1974 році був випущений французьким будинком мод «GIVENCHY». Автором цієї композиції став парфумер Paul Leger. Givenchy Gentleman це композиція, що втілила в собі тяжіння аристократичного шляхетності, так вишукано поєднується, з нескінченно чоловічою чарівністю, що втілилося в істинно чоловічому спокушенні.

 

Вершиною ароматної композиції Givenchy Gentleman, є владне звучання ідеального, за всіма своїми складовими, трав'янистого акорду, збудованого нотами естрагону, чудово доповненого акордами нот кориці і нотами цитрусової гами, складеної з бергамоту та соку лимона так. Перетікаючі всіма своїми флюїдами, в незабутньо прекрасне «серце», народжене глибиною м'якості ароматних нот кедра і пачулі, які трохи освітлені квітковими напівтонами чарівного жасмину та ірису. Плавно закріплюючи всю композицію, завершальними нотами розкішного ветівера, доповненого ароматами гладкої шкіри та акордами циветти, переплетеного з амброю, мускусом, дубовим мохом та смаком ванілі. Всім своїм нутром, що поринають у непорушну ауру вражень, витканих унікально тонкою гіркотою, теплом і магією сутінку.

 

Нова інтерпретація аромату Givenchy Gentleman, безумовно, відрізняється від початкової версії. Вона стає свіжішою, напоєною, набагато більшою кількістю нот чистоти. Тепер це серйозна класика, що підкреслює всі переваги чоловіка. Чоловіки сучасного, що має право називатися, джентльменом. Чоловіки респектабельного та зрілого, особливо при спілкуванні з протилежною статтю. Чоловіки, оповитого всією владою даного аромату. Аромата, який став непорушною класикою парфумерного мистецтва. Мистецтво, так ідеально вираженого у всьому пишноті, створеної ним самим, ароматної композиції.

Начальная нота    —   бергамот, кориця, лимон, мед, троянда

Конечная нота    —   амбра, ваніль, ветивер, дубовий мох, шкіра, мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок