Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia (Гуччі Флора Бай Гуччі Гламурос Магнолія)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2222
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia (Гуччі Флора Бай Гуччі Гламурос Магнолія)

Дебютант 2012 року аромат Gucci Flora Glamorous Magnolia стає тією витонченою родзинкою, подарованою всім красуням та спокусницям від всесвітньо відомого модного бренду. Так витончена дівчина чи елегантна жінка знайдуть трішки флірту, трохи інтриги та крапельку спокуси у цьому яскравому та неординарному парфумерному шедеврі. Однак аромат спокушає з перших своїх нот завдяки гармонійному переходу від одних нот до інших.

 

Парфумерна казка Gucci Flora Glamorous Magnolia створена для сучасних принцес, які не бажають страждати від смутку та смутку в нетрях міських джунглів. Вони воліють закоханість, флірт, радість та посмішки. Це життєрадісні та енергійні дівчата, які на перше місце ставлять щирість стосунків, чистота почуттів та помислів, а вже після земних побутових благ. Gucci Flora Glamorous Magnolia переливається всіма кольорами веселки, вражаючи своєю красою та чуттєвістю, радуючи око яскравими кольорами та неповторними ароматними поєднаннями. Легкість та іскристість цього цитрусово-зеленого аромату найкраще підкреслюють молодість та свіжість. Розкривається парфум нотами ніжної фрезії, виділеною легкістю зелених нот та іскристістю пікантних цитрусових. У серці аромату розкриває свої ніжні пелюстки м'який та чуттєвий півонія, який відіграє роль трепетного та жіночного центру композиції. Завершує гімн краси та чарівності букет із пряного сандалу, сексуального мускусу та пікантного чорного шоколаду, які створюють дивовижний світ краси, молодості, незрівнянної граціозності та вишуканості.

 

Неймовірно жіночний та романтичний аромат Gucci Flora Glamorous Magnolia надійно прихований у лаконічному, але при цьому неординарно стильному флаконі, що відображає красу та багатогранність букета. Кожна ароматна фарба ховається за прозорим склом високої прямокутної посудини, розділеної потужними гранями. Ніжна блакитна рідина та чарівність тонкої чорної стрічки, складеної у витончений бант біля основи кришечки, робить образ флакон елегантним та жіночним.

Начальная нота    —   Фрезія|Зелені ноти|Цитрусові

Конечная нота    —   Мускус|Шоколад|Сандалове дерево

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок