Hermes Terre D`Hermes (Гермес Терре Де Гермес)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2262
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Hermes Terre D`Hermes (Гермес Терре Де Гермес)

Чоловічий парфум Hermes Terre D`Hermes (Гермес Терре Де Гермес) - спокусливий, яскравий, вишуканий та спокусливий аромат для чоловіків впевнених у собі.

 

Модний популярний чоловічий аромат відомого бренду Hermes під назвою Terre D"Hermes, за допомогою та завдяки поєднанню останніх модних тенденцій та унікального дизайнерського стилю бренду Hermes.

 

Hermes Terre D`Hermes (Гермес Терре Де Гермес) – це втілення найдавнішої алхімії, загадки таємничої подорожі речовин серед трьох стихій – землі, повітря та води. Створений для сильного сучасного чоловіка, поета та романтика за вдачею, який бачить дивовижне у звичайному та повсякденному, для чоловіка, який міцно та впевнено стоїть на своїх ногах, але голова та думки, якого витає високо у безкрайньому небі. Композиція зібрана з трьох складових акордів: рослинного, деревного та мінерального. Серцевими нотками є білий перець, грейпфрут, ветивер, білий кедр і свіжа деревина.

 

Автори парфуму втілили у ньому своє бачення чоловіка 21 століття. За ідеальним задумом творців-парфумерів запах не містить компонентів, що становлять тваринного походження. Аромат змусить поринути власника в безмежний і нескінченний світ пригод та подорожі.

Начальная нота    —   апельсин, грейпфрут

Конечная нота    —   бензоїн, ветивер, пачулі, сандал

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок