Hugo Boss Femme (Х'юго Босс Фемм)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2295
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Hugo Boss Femme (Х'юго Босс Фемм)

Це нове втілення жіночності, зразок елегантності і тепла, яке робить можливим будь-який прояв чуттєвості, витонченості і привабливості.

 

Розкішний, чарівний аромат Hugo Boss Femme - це нове втілення жіночності, зразок елегантності і тепла, яке робить можливим будь-який прояв чуттєвості. Композиція відкривається солодкуватими зачаровуючими нотками мандарина, чорної смородини та фрезії. У "серцевих" нотах звучання жасмину, німецького півника і болгарської троянди стає більш теплим і оксамитовим, надаючи аромату майже п'янкої чуттєвості. А яскраві відтінки абрикоса і лимонного дерева створюють свіжий і спокусливий шлейф. Екзотична комбінація з манго, мандарина, кумквата, символічно ототожнюваного з внутрішньою силою в індійській культурі, витончена пасифлора та ніжна фрезія надають аромату Hugo Boss Femme жіночності та стійкості, а базові ноти білого кедра і сандалу підсилюють гармонію.

 

Hugo Boss Femme - стане безумовною спокусою для молодої сучасної жінки. Аромат Boss Femme підтримує гармонійну рівновагу між кар'єрою та особистими інтересами, сприяє досягненню мети. Для молодих, веселих, рухливих оптимісток, що володіють власним стилем, сучасним і неповторним.

Начальная нота    —   мандарин, фрезія, чорна смородина

Конечная нота    —   абрикос, амбра, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок