Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc (Лакост О Де Лакост Л.12.12 Бланк)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2934
2 140 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc (Лакост О Де Лакост Л.12.12 Бланк) тестер 

  Тенісна сорочка-поло - символ торгового дому Lacoste, стала прототипом для флакона і джерелом натхнення для творців лінійки унікальних яскравих і свіжих ароматів Eau de Lacoste L.12.12. Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc - істинний символ чистоти та свіжості, простоти й елегантності, а також енергійної молодості та яскравої індивідуальності. Головні риси аромату - це вишукане поєднання компонентів, що створюють неповторний і магнетичний букет.

   Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc парфум для сильного, але чуттєвого чоловіка, це незмінний атрибут яскравої особистості та романтичної сексуальності. Свіжість і простота елегантного стилю, висока якість, стійкість і неповторність - ідеальне поєднання Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc, розроблене для справжніх джентльменів. Це атрибут сміливості та відвертості, який допоможе кожному розкритися по-своєму, висловити свій настрій і проявити максимум чарівності та зваблювання.

Лакост О Де Лакост Л.12.12 Бланк - один із трьох нових ароматів від Lacoste, призначених для чоловіків-любителів спорту. Парфумерна композиція не вирізняється складністю, в ній превалюють свіжі ноти грейпфрута, спеції, деревина кедра і замша, принцип побудови-класичний. Аромат Eau De Lacoste L.12.12 Blanc оспівує елегантність сучасного чоловіка, що зберігає в повсякденному житті власний стиль.

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно ніяких відмінностей за якістю і стійкістю аромату від варіанту для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   грейпфрут, кардамон, розмарин

Конечная нота    —   замша, кедр

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок