Lacoste Essential Sport (Лакост Ессеншіал Спорт)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2374
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Lacoste Essential Sport (Лакост Ессеншіал Спорт)

Азартний і спортивний - аромат із характером, він підходить упевненим у собі сучасним чоловікам, які йдуть у ногу з часом і ведуть активний спосіб життя.

 

Аромат холодного блакитного відтінку Lacoste Essential Sport укладений в прозорий скляний флакон з культовим логотипом Lacoste - крокодилом, елегантно вигравіруваним на склі. Флакон вінчає гладка металева кришечка, яка так само вишукана і мужня, як і сам аромат. Коробочка повторює холодний колір аромату і виконана в мінімалістичному стилі, що поєднує два відтінки: блакитний і білий. Результат - сучасна інтерпретація молодіжного та динамічного характеру бренду.

 

Енергія та відчуття свободи ідеально відображені в рекламній кампанії, обличчям якої став Антуан Оріоль (Antoine Auriol), світова зірка кайтсерфінгу та модель. У друкованій рекламі ми бачимо стрункого, атлетичного й елегантного Антуана Оріоля, який здійснює стрибок на піску на тлі прозорого блакитного неба. У його рухах є відчуття легкості, витонченості та впевненості в собі, яке ідеально відображає дух Lacoste - елегантність і динамічність.

 

Lacoste Essential Sport, як і кайтсерфінг, уособлює собою елегантність, упевненість і витонченість ліній. Що мені найбільше сподобалося в Lacoste Essential Sport - це незвичайна свіжість аромату, яка дає відчуття бадьорості та енергії, немов я пірнув в океан".

Начальная нота    —   бергамот, гранат, імбир, мандарин

Конечная нота    —   білий мускус, ветивер, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок