Lancome Miracle (Ланком Міракл)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2418
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Жіноча парфумована вода Lancome Miracle (Ланком Міракл)

Жіноча парфумована вода Miracle від Lancome - парфум нового дня і нового життя. Як тільки ви спробуєте цей аромат, ваше життя зміниться назавжди. Замість сірих буднів піде низка чарівних свят, замість нудних днів - сповнені веселощів, радості і чудес миті.

 

Lancome Miracle (Міракл від Ланком) - це ода жінкам, які випромінюють душевне сяйво і живуть повним життям; вони можуть перевернути світ одним лише помахом вій або загадковою посмішкою, які випромінюють сяйво і вдихають життя на повні груди. Ніжний і романтичний, аромат Miracle створений для жінок, здатних бути настільки сильними й натхненними, щоб перетворити кожну мить, кожен день свого життя на диво. Парфум нового дня і нового життя. Щойно ви спробуєте цей аромат, ваше життя зміниться назавжди. Замість сірих буднів піде низка чарівних свят, замість нудних днів - сповнені веселощів, радості та чудес миті.

 

"Обличчям" рекламної кампанії була затверджена американська акторка Ума Турман - таємнича і чудова натхненниця Квентіна Тарантіно. Комбінація починається з освіжаючих ноток лічі та фрезії, що непомітно перетікають у квіткові мотиви "серця" - магнолію і жасмин, оповиті пряним ароматом спецій. Легкий обволікаючий шлейф з амбри і мускусу забезпечує композиції Miracle інтригуюче і шикарне звучання. Аромат поміщений у ніжно-рожевий флакон, жіночний і елегантний, як сам аромат.

Начальная нота    —   лічі, фрезія

Конечная нота    —   амбра, жасмин, мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок