MONTALE Chocolate Greedy

Відкласти
Порівняти
Артикул:2487
1 670 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Chocolate Greedy

(Монталь Шоколад Гріді)

Унікальною за своєю природою є парфумована вода Montale Chocolate Greedy. Маючи східно-гурманський характер, вона призначена для тих, хто життя свого не бачить без тірамісу, розмаїття мусів, шоколадних виробів та іншого розмаїття солодощів. Незважаючи на інгредієнти, ласунам не буде завдано шкоди їхнім фігурам, адже насолоду щохвилини дарує лише солодкий запах парфумів.

 

Звучання чудової парфумованої води Монталь Шоколад Гріді починається ванільними акцентами в поєднанні з бобами тонка і ветівера. Вони, треба сказати, є досить-таки незвичайними у верхніх нотках парфумерних ароматів.

 

Продовженням грайливої симфонії є жасминові акорди та гіркота апельсина. Зачаровує ароматна післямова, що складається з поєднаних воєдино ноток кави і какао.

 

Найголовнішою відмінністю цього аромату від інших парфумерних ароматів полягає в тому, що тут, у такого роду шоколадній версії, немає притаманної надмірно нав'язливої солодкості.

 

Це нагадування теплуватої пари, що виходить із чашки ось щойно звареної кави. А після, в такому ось підбадьорливому напої відбувається процес повільного танення шматочків чорного шоколаду.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе або для дорогої людини.

Начальная нота    —   боби тонка, ваніль, ветивер

Конечная нота    —   какао, кава

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок