MONTALE Crystal Flowers

Відкласти
Порівняти
Артикул:2488
1 700 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Парфумована вода - MONTALE Crystal Flowers

Уявіть безкрає квітуче поле, осяяне яскравим світлом літнього сонця. Його нескінченні простори усіяні шовковистою зеленою травою і красивими квітами, що тягнуться до неба. Вивчіть чарівне місце вздовж і впоперек, насолодіться літньою теплотою і відшукайте абсолютну гармонію серед розлогих фруктових дерев.

 

Енергійний, в міру яскравий і насичений аромат парфумів Crystal Flowers від Montale, стане вашим надійним супутником у чудовому місці. Спершу він покаже вам сотні розкішних червоних троянд, привезених з далекого Непалу. Потім викупає в розмаїтті сором'язливої конвалії й обсипле прохолодними пелюстками водної лілії. 

 

Шлейф, залишений Crystal Flowers, пройде за вами подібно до тіні, прикрашаючи ваш бездоганний образ двома класичними елементами: амброю і стійким білим мускусом. Унісекс аромат Crystal Flowers ідеально доповнить вас у будь-який час доби і на будь-якому заході.

 

Поміщений аромат у стильний брендовий флакон. Купити цей парфум означає, що ви придбаєте спокусливий і неординарний екстракт французького стильного бренду, який може стати чудовим подарунком для себе, або для дорогої людини.

Начальная нота    —   конвалія, лілія, троянда з непалу

Конечная нота    —   білий мускус

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок