Paco Rabanne 1 Million (Пако Рабанн 1 Мільйон)

Відкласти
Порівняти
Артикул:2552
850 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Чоловіча туалетна вода Paco Rabanne 1 Million (Пако Рабанн 1 Мільйон)

1 Million (1 Мільйон) - свіжий чоловічий аромат, втілення багатства, влади і розкоші. для впевнених у собі представників сильної статі.

 

Модний дизайнер Пако Рабанн (Paco Rabanne), відомий своєю пристрастю до металу, астрології та нумерології, поєднав усі ці інтереси у своєму ароматі 1 Million. Аромат містить ноту міді, дуже рідко використовувану в парфумерії. Парфуми поміщені у флакон у вигляді золотого злитка. Над ароматом працювало троє парфумерів, одним з яких був Крістоф Рейно (Christophe Raynaud). Створення композиції зайняло 18 місяців, за які було створено 1800 пробників. Аромат характеризується "багатим поєднанням синтетичних і натуральних інгредієнтів". Парфуми відкриваються іскристими і яскравими нотами грейпфрута, м'яти і червоного апельсина. "Серце" складається з троянди, кориці та прянощів, а "база" розкривається шкірою, білою деревиною, амброю та індонезійським пачулі. І серед цього всього витає акорд міді.

 

Мужній і чуттєвий аромат 1 Million (1 Мільйон) створений для сучасних молодих чоловіків, упевнених у собі та тих, хто вміє досягати намічених цілей.

Начальная нота    —   апельсин, грейпфрут, мандарин, м'ята

Конечная нота    —   амбра, деревина, шкіра, шкіра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок