Givenchy Ange ou Demon Le Parfum

Відкласти
Порівняти
Артикул:2878
3 200 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Givenchy Ange ou Demon Le Parfum тестер

Любителі та вірні шанувальники класичного Ange ou Demon від популярного будинку Givenchy з радістю зустріли нове переродження аромату 2014 року. Тепер його зробили ще темнішим і фатальнішим, доповнивши знамениту композицію новими гранями, змушуючи сяяти і звучати чуттєвою симфонією, щодня даруючи вам впевненість у собі та своїх жіночих чарах. Якщо ви завжди мріяли відчути себе пристрасною підкорювальницею чоловічих сердець - у справі спокуси вам без Ange ou Demon Le Parfum не обійтися!

 

Східно-дерев'яний парфум відкривається при знайомстві «ангельською» стороною. Дзвінкий тангерин швидко поступається місцем жіночному дуету з жасмину і повітряного апельсинового кольору, втілюючи собою справжню жіночу сутність. А згодом у солодке звучання кольорів вступає «демонічна» база, роблячи ніжне «серце» глибшим і чуттєвішим. Тут білий мускус і амбра поєднуються зі шкірою та пачулями, створюючи диявольсько-зухвале і відверто сексуальне звучання, перед яким неможливо встояти жодному чоловікові!

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   тангерін

Конечная нота    —   амбра, білий мускус, ваніль, шкіра, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок