Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir (Живанши Енж Про Демон Ле Сикрет Еліксір) тестер

Відкласти
Порівняти
Артикул:2880
2 600 грн.
У наявності
Знайшли дешевше?

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir (Живанши Енж Про Демон Ле Сикрет Еліксір) тестер

Ange Ou Demon Le Secret Elixir Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат, Ange ou Demon Le Secret Elixir випущений у 2011 році.

 

Ця парфумована вода є більш насиченою, спокусливою, чуттєвою інтерпретацією оригінального аромату Le Secret, яка ніби оповита таємницею, що манить, і деякою суперечливістю. Вона є новим втіленням жіночності. Власниця магічного еліксиру пристрасті та любові – чарівна спокусниця, бажана та загадкова, ніжна та романтична. Вона сама вирішує, ангельську чи диявольську маску їй сьогодні приміряти.

 

У початкових нотках відчуваються свіжа кислинка лимона, тонкий запах неролі, зелений оксамитовий чай. У серцевих акордах виражено апельсинове суцвіття, а також ніжний жасмин, що неймовірно пахне, доповнений таємничістю плюмерії. На завершення про себе заявляють мускус із віргінським кедром, зелень почули із насолодою ванілі. Така спокуслива композиція уособлює розкіш і багатство.

 

Дивовижний парфум пропонується в елегантному флаконі, який оповитий таємничим серпанком фіолетових відтінків. Форма пляшечки дуже цікава, вона нагадує уламок дорогоцінного каменю.

 

TESTER - це демонстраційний варіант аромату, що не має абсолютно жодних відмінностей щодо якості та стійкості аромату від варіанта для продажу! Різниця між ними тільки в тому, що тестери випускаються в так званій технічній упаковці (простій картонній коробці, відмінній від тієї, в якій випускаються флакони для продажу) і зазвичай не комплектуються кришкою. З цієї причини ціна тестера завжди значно нижча.

Начальная нота    —   лимон, неролі, чай

Конечная нота    —   ваніль, вірджинійський кедр, мускус, пачулі

1 2 3 4 5
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв`язок